Nabór do Katowickiej Kuźni Liderów

Jeszcze tylko 5 dni pozostało do końca naboru do pierwszej edycji Katowickiej Kuźni Liderów, projektu edukacyjnego objętego honorowym patronatem Piotra Uszoka, Prezydenta Miasta Katowice.

Bezpłatny projekt skierowany jest do studentów - mieszkańców Katowic i ościennych miast. Misją projektu jest wykształcenie młodych liderów, którzy w przyszłości zaangażują się w działalność na rzecz miasta Katowice i regionu.

Projekt łączy w sobie dwa  elementy - szkolenia z kompetencji miękkich, które są niezbędne dla każdego lidera oraz warsztaty prowadzone przez ekspertów zajmujących się Miastem Katowice.

Na najlepszych absolwentów czekają atrakcyjne staże (w Urzędzie Miasta Katowice - Biuro Prasowe, Kancelaria Prezydenta, Wydział Promocji, w biurze prasowym Uniwersytetu Śląskiego oraz w Business Consulting).

Wszyscy absolwenci otrzymają dyplom ukończenia KKL oraz certyfikat odbycia szkoleń z zakresu kompetencji miękkich.

Aby wziąć udział w projekcie wystarczy wysłać CV i list motywacyjny na adres: rekrutacja@kuznialiderow.eu w terminie do 8 kwietnia 2013 r. W liście motywacyjnym należy uzasadnić, dlaczego powinni wybrać właśnie Ciebie.

Więcej szczegółów na stronie.