Nabór do bloku szkoleniowo-warsztatowego

Park Naukowo-Technologiczny "TECHNOPARK GLIWICE" Sp. z o. o. oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego serdecznie zapraszają Państwa do skorzystania z nieodpłatnego bloku szkoleniowo - warsztatowego pt. "Innowacyjne Kadry Akademickie".

Termin zajęć: od 6 do 22 września 2013 r.
Miejsce zajęć: Park Naukowo - Technologiczny "TECHNOPARK GLIWICE" Sp. z o. o., ul. Konarskiego 18C, Gliwice.

Grupa docelowa: osoby zatrudnione (na podstawie umowy o pracę) na stanowisku: pracownika naukowo-dydaktycznego, naukowego oraz doktoranci uczelni wyższych mających swą siedzibę na terenie województwa śląskiego.

Celem szkolenia jest podniesienie poziomu wiedzy i kompetencji kadr akademickich w woj. śląskim w zakresie zarządzania projektami badawczymi - rozwojowymi, komercjalizacji wyników badań, transferu technologii oraz ochrony własności intelektualnej. Ważnym celem szkolenia jest zwiększenie zaangażowania środowisk naukowo - badawczych do budowy i wykorzystania potencjału innowacyjnego regionu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami bloku szkoleniowo - warsztatowego na stronie.