Międzynarodowy warsztat HORIZON w Barcelonie

McKinsey & Company – Business Technology Office zaprasza studentów do odkrycia nowych perspektyw rozwoju podczas międzynarodowego warsztatu HORIZON w Barcelonie od 3 do 6 maja 2012 r.

Warsztat skierowany jest do studentów oraz doktorantów z kierunków informatycznych, przyrodniczych, inżynierskich, matematyki oraz ekonomii.

W ciągu 4 dni warsztatów uczestnicy:

• poznają konsultantów McKinsey & Company z Business Technology Office. Zostaną poprowadzeni przez praktyczne case study pokazujące, jak wyglada praca z klientami.
  • będą pracowali w międzynarodowym zespole nad aktualnymi problemami - to okazja aby wykorzystać i rozwinąć swoje umiejętności analityczne, komunikacyjne i umiejętności prezentacji.
  • spotkają studentów z całej Europy i doświadczą pracy dla globalnej firmy, jednocześnie poznając uroki Barcelony!

McKinsey & Company zajmie się organizacją i pokryje wszelkie wydatki związane z podróżą, zakwaterowaniem i wyżywieniem w czasie wyjazdu.

Do zgłaszania swoich kandydatur zapraszamy wszystkich zainteresowanych technologiami informatycznymi, biznesem oraz doradztwem biznesowym. Wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego.

Aplikuj: http://www.horizon2012.mckinsey.com/apply

Termin nadsyłania aplikacji: 11 marca 2012 r.

Więcej szczegółów na: www.horizon2012.mckinsey.com