Maraton programistyczny e-Health Hackathon

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz wpłynąć na poprawę sytuacji pacjentów, lekarzy i systemu ochrony zdrowia w Polsce? Weź udział w II edycji maratonu programistycznego e-Health Hackathon i znajdź rewolucyjne rozwiązanie.

 

 


CO? -  II edycja maratonu programistycznego e-Health Hackathon


O INICJATYWIE
Udział w wydarzeniu to szansa na realizację własnego innowacyjnego pomysłu informatycznego przy wsparciu doświadczonych ekspertów w obszarze IT i wieloletnich praktyków w zdrowiu, networking ze światowymi liderami branży life-science i wiodącymi innowatorami zdrowia w Polsce.  Studenci będą mogli zdobyć unikalne doświadczenie i rozwinąć swoje umiejętności w obszarze o rosnącym potencjale na rynku pracy. Dla trzech najlepszych zespołów organizatorzy przewidzieli nagrody pieniężne o łącznej wartości 45 000 zł. Ponadto, zdobywcy pierwszego miejsca będą mieli możliwość zaprezentowania wypracowanego rozwiązania przed Radą WHIH oraz Grupą ds. Interesu Publicznego WHIH, w skład której wchodzą przedstawicieli administracji publicznej.

e-Health Hackathon powstał jako platforma wymiany pomysłów z obszaru zdrowia i szeroko pojętego IT. Celem tegorocznej odsłony jest wypracowanie praktycznego rozwiązania informatycznego, które wesprze pacjentów, lekarzy i system ochrony zdrowia w obszarze hematoonkologii, w tym szczególnie przewlekłej białaczki limfocytowej i szpiczaka plazmocytowego. Projekt realizowany jest pod auspicjami Warsaw Health Innovation Hub (WHIH) działającego w ramach Agencji Badań Medycznych przez firmy Janssen Polska, Roche Polska oraz Takeda Pharma we współpracy z Federacją Przedsiębiorców Polskich. Partnerem wydarzenia jest Public Policy, patronami: Centrum e-Zdrowia, Polskie Towarzystwo Hematologów i Transfuzjologów oraz Stowarzyszenie Hematologii Nowej Generacji. Patronat medialny objęły redakcje: CowZdrowiu.pl oraz RynekZdrowia.pl. Patronat honorowy nad wydarzeniem: Minister Zdrowia oraz Agencja Badań Medycznych.

e-Health Hackathon odbędzie się 7-8 października 2023 r. w Warszawie. 


DLA KOGO?
Dla studentów kierunków informatycznych, biotechnologicznych i bioinformatycznych.


SPOSÓB APLIKACJI
O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja trwa do wyczerpania miejsc i jest dostępna poprzez formularz rejestracyjny.

FORMULARZ REJESTRACYJNY.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego