Letnie Praktyki i Programy Absolwenckie w HSBC

Pokaż w kalendarzu: 
0

Szukasz możliwości realizacji ciekawych projektów i poznania specyfiki pracy u cenionego pracodawcy? Aplikacje na Letnie Praktyki i Programy Absolwenckie w HSBC w 2024 roku są już otwarte.


 

 


CO? – Letnie Praktyki i Programy Absolwenckie w HSBC


O INICJATYWIE
Letnie praktyki (internship) w dziedzinie Operational Excellence i Digital Innovation skierowane są do studentów, którzy planują ukończyć studia przed latem 2025 roku. Jest to płatna praktyka trwająca 10 tygodni. Data startu: 24 czerwca 2024 r.

Program Absolwencki (graduate programme) w dziedzinie Digital Innovation to dwuletni, pełnoetatowy program typu "management trainee", dla absolwentów kierunków technicznych, którzy ukończą studia przed rozpoczęciem programu, tj. przed 29 lipca 2024 roku.

Kandydaci na programy Innowacji Cyfrowych powinni studiować lub posiadać wiedzę z co najmniej jednej z następujących dziedzin:

  • Engineering (w tym Ai, DevOps, Architektura itp.)
  • Cyberbezpieczeństwo
  • Data Science
  • Business Analysis, Project Management itp.

Dla osób, które wziąż się uczą lub niedawno ukończyły studia firma przygotowała HSBC Virtual Insights Event, który odbędzie się 23 lutego 2024 r. o godzinie 16.00. Zapisy odbywają się poprzez stronę.


SPOSÓB APLIKACJI
Szczegółowe informacje na temat wszystkich programów są dostępne na stronie.  

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego