Lean StartUp, czyli pewny sukces w warunkach niepewności

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają na szkolenie "Lean StartUp, czyli pewny sukces w warunkach niepewności", które odbędzie się 29 stycznia 2014 r. o godzinie 16:00 w sali 415 Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 14, Katowice – Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii).

Jeśli myślisz o założeniu swojej firmy lub już teraz masz swój StartUp to jest szkolenie właśnie dla Ciebie. Dowiedz się jak zminimalizować ryzyko upadku swojego biznesu.

Na tym szkoleniu:

• dowiesz się czym jest Lean Startup, z którego wywodzi się m.in. pojęcie MVP,
  • zapoznasz się z podstawowymi zasadami tej metody,
  • poznasz prawdziwą historię o tym, jak teoria Lean Startup zmieniła myślenie o młodych biznesach,
  • zainspirujesz się niezwykłymi osiągnięciami niezwykłych ludzi,
  • otrzymasz impuls do zmiany myślenia o zarządzaniu.

Spotkanie opiera się na materiałach audiowizualnych, również w języku angielskim.

Wstęp wolny, obowiązuje rejestracja na stronie.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy!