Kyndryl Upskill Journey at Universities By Women in Business

Czy jesteś gotowy, aby odkryć dynamiczny świat IT i rozpocząć w nim swoją karierę? Kyndryl Poland Center zaprasza na cykl spotkań online, podczas których liderzy branży dzielą się swoją wiedzą. Jeśli fascynuje Cię świat IT, ale nie jesteś pewien, czy jest on odpowiedni dla Ciebie – dołącz do programu i weź udział w inspirujących dyskusjach na temat Twojej przyszłej kariery!

CO? - Kyndryl Upskill Journey at Universities By Women in Business

Webinary obejmą zarówno podstawy wiedzy technicznej, jak i szkolenia z umiejętności miękkich, na poziomie odpowiednim dla osób rozpoczynających karierę zawodową. Udział w programie jest bezpłatny.

Agenda:

14 listopada 2023 r., 18.00 – 20.00

• Data Science i fascynujące projekty AI w Kyndryl
  • Jak zaimponować rekruterowi? – sztuka autoprezentacji

21 listopada 2023 r., w godz. 18.00 – 20.00

• Porozmawiajmy o byciu liderem w zespole technicznym i o tym, jak szlifować swoje umiejętności miękkie – warsztaty

28 listopada 2023 r., 18.00 – 20.00

• Od operatora komputera Mainframe do kierownika działu
  • Jak zbudować swoją markę osobistą i zdobyć pierwszą pracę w IT?

5 grudnia 2023 r., 18.00 – 20.00

• Wprowadzenie do "chmury" i certyfikacji dla początkujących
  • Co powinien wiedzieć początkujący kierownik projektu IT?

12 grudnia 2023 r., 18.00 – 20.00

• Wyznaczanie celów rozwoju kariery – warsztaty

To wydarzenie jest szczególnie odpowiednie dla studentek i absolwentek kierunków nietechnicznych. Organizator zaprasza także wszystkie zainteresowane umysły i talenty!

Kyndryl projektuje, tworzy, modernizuje oraz zarządza systemami technologicznymi o znaczeniu kluczowym.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę.