Konkurs z zakresu prawa znaków towarowych

Data wydarzenia:
17 Styczeń, 2017 (Cały dzień) - 5 Marzec, 2017 (Cały dzień)

Interesujesz się znakami towarowymi i wzorami przemysłowymi? Chcesz zdobyć doświadczenie w sprawach z zakresu prawa ochrony konkurencji i prawa własności intelektualnej? Lubisz wyzwania? Weź udział w III Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Prawniczej „Startuj z nami 2017” i wygraj płatny staż! Termin – do 5 marca 2017 r.

CO? – III Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Prawniczej „Startuj z nami 2017”
APLIKACJA DO: 5 marca 2017 r.

Podczas III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Prawniczej „Startuj z nami 2017” studenci prawa zmierzą się z zagadnieniami z zakresu prawa konsumentów. Waszym zadaniem będzie rozwiązanie kazusu z zakresu prawa własności intelektualnej.

Wyniki ogłoszone zostaną podczas tegorocznych Prawniczych Targów Praktyk i Pracy – więcej informacji na stronie.

Główną nagrodą w konkursie jest miesięczny, płatny staż w Kancelarii Affre i Wspólnicy.

Kancelaria Affre i Wspólnicy specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie konkurencji, obejmującym prawo antymonopolowe, zwalczanie nieuczciwej konkurencji i prawo konsumenckie oraz w prawie własności przemysłowej.

Studentów IV i V roku prawa.

APLIKACJA
Konkursowy kazus dostępny jest na stronie. Rozwiązania należy wysyłać do 5 marca 2017 r. na adres: kancelaria@affre.pl , w temacie wpisując: IMIĘ I NAZWISKO, ROK STUDIÓW, SŁOWO „KAZUS”.

Regulamin konkursu.