Konkurs o staż „Mój Rozwój!”

Chciałbyś odbyć staż w Ministerstwie Rozwoju? Pragniesz zaangażować się w ciekawe projekty, a także poznać ludzi z pasją wykonujących swoją pracę? Weź udział w konkursie „Mój Rozwój!” i zdobądź wymarzony staż.

CO? – konkurs  o staż "Mój Rozwój!”
APLIKACJA DO: 26 maja 2017 r.

Konkurs o staż „Mój Rozwój!” skierowany jest do studentów w wieku do 26 lat, którzy interesują się Funduszami Europejskimi i nie boją się nowych wyzwań. Nagrodą w Konkursie jest płatny staż w wysokości 2 000 zł brutto miesięcznie przez okres do 3 miesięcy.

W ramach stażu organizator oferuje:

• Zdobycie praktycznego doświadczenia,
  • Możliwość pracy nad projektami funduszowymi,
  • Współpracę w profesjonalnym i otwartym zespole,
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych prowadzonych przez pracowników Ministerstwa,
  • Szansę poznania charakteru pracy w administracji i przełamania stereotypów.

Szczegółowe wymagania konkursowe zawarte są w Regulaminie.

Ministerstwo Rozwoju działa w obszarze gospodarki i rozwoju regionalnego. Zajmuje się polityką rozwoju kraju, wsparciem przedsiębiorczości, funduszami unijnymi, bezpieczeństwem gospodarczym, partnerstwem publiczno - prywatnym oraz współpracą międzynarodową.

Zgłoszenia można przesyłać do 26 maja 2017 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)