Konkurs "Let Your Talents Grow"

Firma PricewaterhouseCoopers zaprasza do udziału w konkursie „Let Your Talents Grow”, którego start zaplanowany został na 7 stycznia 2011 roku.

Konkurs skierowany jest do wszystkich studentów I, II, III roku studiów licencjackich, inżynierskich oraz jednolitych studiów magisterskich.

Udział w konkursie to doskonała okazja, by poznać firmę, rozwinąć swoje umiejętności biznesowe oraz zdobyć atrakcyjne nagrody.

Aby wziąć udział w konkursie należy 7 stycznia 2011 roku zarejestrować się na  stronie firmy, stworzyć indywidualne konto w systemie firmy, a następnie odpowiedzieć na pytania konkursowe, które będą pojawiać się w dniach od 7 do 31 stycznia 2011 roku.

Zagadnienia, z którymi zmierzy się uczestnik będą dotyczyły m.in. historii i marki PwC, podstaw z obszaru finansów oraz wiedzy ekonomicznej. Niezbędnych informacji do udzielenia prawidłowych odpowiedzi szukać należy: m.in. pod adresem: http://experiencepwc.pl/broszura/ , materiałach reklamowych dostępnych na uczelni oraz na stronie internetowej PwC.

Aby wygrać, należy bezbłędnie odpowiedzieć na pytania, a także wykazać się kreatywną formą zapisu opublikowanych zagadnień.

Twórcy najlepszych prac konkursowych, otrzymają:

• I miejsce: aparat cyfrowy
  • II miejsce: iPod
  • III miejsce: iPod

Autorzy 30 najwyżej ocenionych rozwiązań zostaną zaproszeni do programu „Student’s Spring Academy”. Są to trzy sesje warsztatowe z zakresu z umiejętności biznesowych, które odbędą się w warszawskim biurze PwC.

Szczegółowe informacje na stronie firmy.