Konferencja medialna „Pluralizm mediów w Polsce”

Data wydarzenia:
21 Listopad, 2011 - 10:00 - 13:30

Serdecznie zapraszamy na konferencję medialną pt.: „Pluralizm mediów w Polsce”, z udziałem ogólnopolskich publicystów i przedstawicieli największych mediów regionalnych z województwa śląskiego.

Konferencja odbędzie się 21 listopada 2011 roku (poniedziałek) w godz. 10.00 – 13.30 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Auli nr 4.

W ramach konferencji odbędą się dwa panele dyskusyjne:

• „Pluralizm mediów w Polsce”
  • „Pluralizm w mediach regionalnych”

Do udziału w dyskusjach panelowych zostali zaproszeni następujący dziennikarze:

• (media ogólnopolskie): red. Dominika Wielowieyska, red. Igor Janke, red. Marek Magierowski, red. Wiktor Świetlik, red. Łukasz Warzecha, red. Rafał Ziemkiewicz.
  • (media regionalne): red. Marek Błoński (PAP), red. Maciej Gramatyka (Radio Em), red. Krzysztof Karaś (TVN), red. Rafał Kulig (TVS), red. Jerzy Nachel (TVP Katowice), red. Jacek Tomaszewski (Portal MMSILESIA), red. Marcin Zasada (Dziennik Zachodni).

Wstęp na konferencję wolny.

Organizatorami konferencji są Stowarzyszenie Projekt Śląsk oraz Biuro dr. Marka Migalskiego, Posła do Parlamentu Europejskiego. Patronem medialnym konferencji jest portal Nowa Politologia(www.nowapolitologia.pl).

Więcej informacji udziela organizator: Biuro Stowarzyszenia Projekt Śląsk; ul. Warszawska 10, Katowice; Tel. (32) 353 80 43; www.projektslask.pl