Konferencja "Efektywne zarządzanie bezpieczeństwem informacji"

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na bezpłatną konferencję "Efektywne zarządzanie bezpieczeństwem informacji”, która odbędzie się 15 maja 2013 r. o godzinie 16:00 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego (aula nr 3).

Rejestracja uczestników prowadzona jest na stronie.

Program konferencji:

16:00-16:10

• Rozpoczęcie konferencji i przywitanie gości.

16:15-17:00

• Informacje w firmie - szpiegostwo gospodarcze / cyberprzestępczość – realne zagrożenia – Jarosław Góra (Aplikant Adwokacki).

17:00-17:45

• Wyższy poziom bezpieczeństwa – Przemysław Krejza  (Prezes Stowarzyszenia Instytut Informatyki Śledczej, Dyrektor ds. badań i rozwoju, Mediarecovery, Katowice).

17:45-18:00

• Przerwa.

18:00-18:45

• Brak regulacji prawnych wybranych zagadnień z zakresu bezpieczeństwa informacji – Ilona Skibińska-Mamzer (Prawnik, Doktorantka Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie).

18:45-19:00

• Dane osobowe w przedsiębiorstwie – co każdy przedsiębiorca wiedzieć powinien – Jakub Ślązak (Aplikant Adwokacki).

19:00-19:15

• Zakończenie konferencji.

W programie znajdzie się także konkurs dla uczestników konferencji, w którym można będzie wygrać książki Wydawnictwa OD.NOWA.