Kolejne szkolenia w ramach programu BrightYourFuture

Kreowanie wizerunku oraz poprawna konstrukcja CV to tematy kolejnych szkoleń w ramach programu BrightYourFuture. Chcesz zagłębić, któryś z tematów? Aplikuj już dziś!

CO? – kolejne szkolenia w ramach programu BrightYourFuture

O SZKOLENIACH
Enactus Poland we współpracy z partnerem programowym - Standard Chartered Polska zaprasza do udziału w darmowym oraz otwartym programie szkoleniowym BrightYourFuture.

Przed nami kolejne 2 webinary:

1. "Personal branding, czyli kreowanie swojego wizerunku" odbędzie się już w piątek, 11 marca 2022 r., o godzinie 17.30! Spotkanie poprowadzi Tomasz Prałat, Lider Enactus UE we Wrocławiu, który opowie i podpowie jak prawidłowo kreować swój wizerunek oraz stworzyć swój własny brand!
  2. "CV sukcesu - czyli jak przykuć uwagę rekrutera!" odbędzie się we wtorek, 15 marca 2022 r., o godzinie 12.00 z ekspertką Małgorzata Łabędź, Outplacement Business Unit Manager w firmie BIGRAM, która opowie o tajnikach idealnego CV!

Więcej na stronie.

Program jest kierowany do studentów, absolwentów szkół wyższych i policealnych, dotkniętych ekonomicznymi skutkami pandemii COVID-19 (utrata zatrudnienia, brak możliwości zdobycia nowego miejsca pracy, brak możliwości zdobywania nowych kwalifikacji), a także młodzieży uniwersyteckiej chcącej zdobyć nowe doświadczenie i umiejętności.

Webinar 1 – rejestracja.

Webinar 2 – rejestracja.