IV Europejski Kongres Gospodarczy - oferta dla studentów

Grupa PTWP SA, wydawca Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł, miesięcznika Rynek Zdrowia, czasopisma Rynek Spożywczy oraz portali www.wnp.pl, www.portalspozywczy.pl
i www.rynekzdrowia.pl jest organizatorem IV Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się 14-16 maja 2012 r. w Katowicach.

Europejski Kongres Gospodarczy to trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem gości z Polski i z zagranicy. Tematyka ponad stu sesji i dyskusji obejmować będzie najbardziej istotne kwestie dla rozwoju gospodarczego i społecznego Europy. Kongres został uznany za jedną z najbardziej reprezentatywnych dyskusji o przyszłości Europy, a tezy wystąpień najważniejszych uczestników były szeroko cytowane i komentowane. W III edycji uczestniczyło 6 tysięcy gości, 900 prelegentów i 500 przedstawicieli mediów.

O randze Kongresu świadczy udział w poprzednich edycjach czterech premierów krajów Europy Centralnej oraz dwóch urzędujących i trzech byłych komisarzy UE. Polski rząd reprezentowało do tej pory ponad 20 członków gabinetu w randze ministra, a sferę biznesu – liczni przedstawiciele największych europejskich przedsiębiorstw.

W związku z organizacją Europejskiego Kongresu Gospodarczego Organizator chce zaproponować studentom i absolwentom współpracę podczas tego wydarzenia. Współpraca ta pozwoli zdobyć doświadczenie oraz przybliży profil pracy w dużej korporacji. Studenci otrzymają certyfikat potwierdzający zaangażowanie w pracy przy Kongresie. Zapewniona zostanie opieka doświadczonych pracowników. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie . Na zgłoszenia Organizator czeka do 13 kwietnia 2012 r.

Kontakt:
Anna Wenglarzy