III edycja Stypendium z Wyboru

Jeszcze do 13 maja 2012 roku studenci i absolwenci mogą zdobyć nawet 5 tysięcy złotych na marzenia związane z edukacją bądź z rozwojem kariery zawodowej.

Trwa III edycja Stypendium z Wyboru - projekt Fundacji Absolvent.pl. Program jest skierowany do studentów i absolwentów, którzy ukończyli studia najpóźniej rok temu.

W programie można brać udział indywidualnie lub w grupach (maksymalnie 5-osobowych).

Każdy z uczestników sam decyduje, o jaką kwotę się ubiega - w przedziale od 1.000 do 5.000 złotych i na co chciałby ją przeznaczyć. Stypendium może przeznaczyć na jeden cel związany z edukacją bądź z rozwojem zawodowym.

Przykładowo, pieniądze można wykorzystać na: praktyki za granicą, kursy językowe, opłacenie studiów, zakup sprzętu niezbędnego do rozwoju kariery zawodowej czy też na otwarcie własnego biznesu.

Stypendium nie można przeznaczyć na życie, np. wyżywienie, opłacenie mieszkania.

W III edycji do rozdania jest prawie 100 tysięcy złotych. Aby zdobyć pieniądze na swój cel należy zrobić pracę aplikacyjną pod postacią filmiku, eseju bądź prezentacji i złożyć ją przez stronę www.stypendiumzwyboru.pl do 13 maja 2012, do godz. 23:59.

O tym, kto dostanie stypendium rozstrzygnie drugi etap - głosowanie Internautów i Mecenasów. Głosowanie trwa od 21 maja do 1 lipca 2012 roku do godz. 23:59.

Stypendium otrzymają te osoby/zespoły, które zdobędą najwięcej głosów.

Więcej informacji na temat programu na stronie www.stypendiumzwyboru.pl