I Piknik Absolwentów Uniwersytetu Śląskiego

Data wydarzenia:
1 Wrzesień, 2012 - 16:00 - 19:00

Zapraszamy wszystkich absolwentów UŚ na I Piknik Absolwentów Uniwersytetu Śląskiego.

Impreza odbędzie się 1 września 2012 r. na terenie osiedla akademickiego w Katowicach-Ligocie o godz. 16.00.

W programie wydarzenia znajdą się m.in. występy zagranicznych zespołów folklorystycznych − uczestników Międzynarodowego Studenckiego Festiwalu Folklorystycznego (m.in. z: Wenezueli, Indii, Argentyny, Togo, Turcji i Chorwacji), a także koncerty zespołów z Instytutu Muzyki UŚ, orkiestry dętej, pokazy tańca, występy mażoretek oraz liczne atrakcje dla dzieci.

Organizatorami wydarzenia są Uniwersytet Śląski oraz Stowarzyszenie Absolwentów UŚ.
Szczegółowe informacje na temat Pikniku oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie: www.us.edu.pl/piknik-absolwentow.