I Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa

26 kwietnia 2012 r. na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się I Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa pt. "Nowoczesne trendy w HR". Patronat nad konferencją objęło Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego oraz Treco.

Odbędzie się ona w ramach Festiwalu Nauki.

Konferencja jest skierowana do wszystkich studentów i doktorantów zainteresowanych zagadnieniami z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Dodatkowo, w trakcie sesji eksperckiej, głos zabiorą przedstawiciele biznesu, trenerzy oraz kadra naukowa zajmująca się szeroko pojętą tematyką Human Resources.

Zakres tematyczny konferencji obejmuje następujące zagadnienia: zarządzenie zasobami ludzkimi, rekrutacja pracowników, outsourcing usług, formy zatrudnienia, sytuacja na rynku pracy, ewaluacja pracy, sytuacja pracowników, emigracja zarobkowa, szkolenia, coaching, mentoring, praca a styl życia, fundusze unijne a rozwój kadr, szkolnictwo a rynek pracy.

Organizatorami konferencji jest Koło Naukowe HR oraz Koło Naukowe Socjologów Uniwersytetu Śląskiego.

Więcej informacji na stronie.