Hi KPMG - program praktyk w KPMG

Hi KPMG - Holiday internship at KPMG to program praktyk, które rozpoczynają się w wakacje. Dzięki niemu zdobędziesz doświadczenie w wybranym przez Ciebie obszarze w KPMG. Dołącz do firmy na minimum trzy miesiące lub dłużej, w zależności od działu. Po zakończeniu praktyk podsumujesz z pracodawcą wspólnie spędzony czas i zastanowicie się nad dalszą ścieżką Twojej kariery.

CO? - Hi KPMG - Holiday internship at KPMG

O PROGRAMIE
Dlaczego warto wziąć udział w programie?

• oferta płatnych praktyk,
  • hybrydowy lub zdalny model pracy,
  • służbowy iPhone i laptop,
  • Buddy Program – komfortowy start ze wsparciem od doświadczonego pracownika,
  • szeroki wybór szkoleń w ramach platformy Degreed i LinkedIn Learning,
  • program rekomendacji – bonus za polecenie pracownika,
  • program mentoringowy,
  • możliwość otrzymania ofert pracy po praktykach!

Aktualne oferty praktyk dotyczą różnorodnych działów KPMG. Więcej na stronie.

KPMG jest globalną organizacją niezależnych firm świadczących usługi audytorsko-doradcze, zatrudniającą ponad 236 000 osób w 145 krajach na świecie.

Do udziału w programie organizator zaprasza studentów III roku studiów, a także absolwentów, którzy są zainteresowani rozwojem oraz zdobywaniem nowej wiedzy.

1. Aplikacja na wybraną ofertę praktyk
  2. Testy analityczne z jęz. angielskiego online
  3. Rozmowa rekrutacyjna
  4. Witamy w zespole!

Na zgłoszenia organizator czeka do 31 lipca 2022 r.

Po weryfikacji aplikacji uczestnik otrzyma link do testów online. Dobry wynik będzie skutkował zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Pozytywna ocena podczas rozmowy zagwarantuje ofertę płatnych praktyk w KPMG.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę.