Firma Serco na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu!

Data wydarzenia:
6 Czerwiec, 2013 - 09:00 - 14:00

Uprzejmie informujemy, iż 6 czerwca 2013 roku w godzinach 9.00 – 14.00 na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu swoją działalność oraz aktualne oferty pracy zaprezentuje firma Serco.

Serco jest firmą brytyjską, z siedzibą w Krakowie, działającą w branży turystycznej i lotniczej. Aktualnie firma prowadzi 2 duże projekty, w których zatrudnionych jest ponad 500 osób ze znajomością języka niemieckiego, francuskiego, włoskiego, holenderskiego i hiszpańskiego. Rekrutacja jest w trakcie realizacji.

Podczas spotkania studenci będą mogli dowiedzieć się w jaki sposób można podjąć pracę w firmie, jakie są wymagania i oczekiwania oraz co korporacja oferuje swoim pracownikom.

Stoisko firmy zostanie umieszczone w holu głównym wydziału! Zapraszamy serdecznie!