Finał VI edycji konkursu Stena Circular Economy Award

Poznaj najlepsze praktyki w dziedzinie gospodarki obiegu zamkniętego! Weź udział w finale konkursu Stena Circular Economy Award i znajdź inspiracje do podejmowania działań na rzecz GOZ.

CO? - finał VI edycji konkursu Stena Circular Economy Award
KIEDY? – 20 kwietnia 2023 r., godz. 18.00
GDZIE? - online

O INICJATYWIE
Zapraszamy do obejrzenia finału VI edycji konkursu Stena Circular Economy Award, który odbędzie się podczas Szczytu Klimatycznego TOGETAIR 2023,w czwartek 20 kwietnia 2023 r. od godz. 18.00.

Wydarzenie będzie transmitowane online, więc każdy może wziąć w nim udział. To również idealna okazja, aby poznać najlepsze praktyki w dziedzinie GOZ i inspirować się do podejmowania działań na rzecz gospodarki obiegu zamkniętego.

Link do wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=IF_A7yitiBk.

VI edycja konkursu SCEA okazała się być rekordowa pod względem zgłoszeń, od studentów napłynęło ich aż 26, a łącznie wpłynęło 67 zgłoszeń. Podczas finału poznamy zwycięzców, którzy zostali wyłonieni przez 9 osobowe jury.

Konkurs Stena Circular Economy Awrad organizowany przez Stena Recycling daje szansę studentom na stworzenie projektu, który nie tylko wesprze społeczeństwo i gospodarkę, ale również może zostać zauważony przez biznes.