Festiwal Przedsiębiorczości BOSS

Pokaż w kalendarzu: 
0

Studenckie Forum Business Centre Club oraz Biuro Karier UŚ zapraszają wszystkich studentów do uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach, warsztatach, konferencjach oraz imprezach towarzyszących, które odbędą się w ramach „Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS”.

Podczas Festiwalu studenci będą mogli wziąć udział w licznych szkoleniach z zakresu ekonomii, finansów, zarządzania projektem, zarządzania czasem, badań marketingowych, reklamy, metod szybkiej nauki oraz skutecznych technik pamięciowych.
Dodatkowo uczestnicy uzyskają niezbędne informacje na temat zakładania własnej działalności gospodarczej, poznają zasady pisania dobrych biznes planów, dowiedzą się gdzie poszukiwać środków na rozwój własnego biznesu, jak pozyskiwać klientów, a także jak utrwalić w oczach kontrahentów pozytywny wizerunek firmy.


Tegoroczna edycja Festiwalu zostanie przeprowadzona przy współpracy z największymi firmami działających w Polsce. Studenci będą uczestniczyć w tematycznych szkoleniach przeprowadzonych przez profesjonalistów z firm takich, jak Capgemini, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, PricewaterhouseCoopers, Silesia SEM, Śląskie Towarzystwo Marketingowe Agencja Reklamy i Marketingu A. Kurkiewicz oraz wielu innych.

Impreza będzie trwała od 11 do 15 kwietnia 2011 roku.

Po każdym ze szkoleń uczestnicy otrzymają certyfikaty.
Szczegółowy spis szkoleń znajduje się na stronie internetowej.

Śląskie Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Koszarowa 6/401
40-068 Katowice
www.sfbcc.org.pl

Twoja ocena: Nic Średnia: 1 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego