ELEVEL-Academy

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz dowiedzieć się jak zwiększyć swoją produktywność i nauczyć się rozwiązywania złożonych problemów? Weź udział w programie "ELEVEL-Academy".
 


CO?  - "ELEVEL-Academy"


O INICJATYWIE
Start-up "ELEVEL-Academy" zaprasza do udziału w serii bezpłatnych ofert edukacyjnych w nadchodzących tygodniach.

Firma organizuje webinary na tematy takie jak sztuczna inteligencja w kontekście zawodowym, umiejętności Excela i zarządzanie projektami, dając możliwość zdobycia praktycznego i interaktywnego wglądu w nowe technologie i podejścia do rozwiązywania złożonych problemów w zaledwie 2 godziny.

Interaktywne webinary prowadzone są przez doświadczonych instruktorów i oferują nie tylko wartościowe treści, ale także możliwość bezpośredniej wymiany poglądów na dany temat i wyjaśnienia wątpliwości.

Oferowane webinary są interesujące dla wszystkich studentów, niezależnie od kierunku studiów czy daty ich ukończenia. Udział w bezpłatnych webinarach to także możliwość otrzymania spersonalizowanego certyfikatu.


ZAPISY
Zapraszamy do bezpłatnej rejestracj na stronie ELEVEL za pomocą poniższych linków:

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących webinariów prosimy o kontakt z Panem Middelhauve z ELEVEL pod adresem e-mail max.middelhauve@elevel-academy.de.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego