Dzień Otwarty w PwC

Data wydarzenia:
23 Maj, 2012 - 09:30 - 15:00

Korporacja PwC zaprasza 23 maja 2012 roku na DZIEŃ OTWARTY w siedzibie firmy w Katowicach. Propozycja skierowana jest do studentów IV lub V roku, interesujących się tematyką audytu, podatków lub doradztwa biznesowego, zastanawiających się co zrobić dalej ze swoja karierą.

Co oferuje firma?

• szkolenia,
  • zwiedzanie biura,
  • konkursy i wiele innych atrakcji,
  • możliwość wzięcia udziału w testach rekrutacyjnych dla chętnych.

Gdzie i kiedy?

23 maja 2012 roku w godzinach od 9.30 do 15.00 w siedzibie PwC w Katowicach (Katowice Business Point, ul. Piotra Ściegiennego 3).

Rekrutacja

Należy wysłać e-mail na adres: dominika.smuda@gmail.com lubemiliakarch@gmail.com o temacie: Zgłoszenie dzień otwarty PwC

Co napisać w mailu?

1. imię i nazwisko,
  2. rok i kierunek studiow,
  3. telefon kontaktowy,
  4. oraz odpowiedź na pytania:
  • Czy brałeś już udział w Dniu Otwartym firmy PwC?
  • Dlaczego jesteś zainteresowany firmą PwC?
  • Czy i jak wyobrażasz sobie swoją karierę w PwC?
  • Jeżeli nurtują Cię jakieś konkretne kwestię, czegoś się obawiasz, w treści maila możesz również zadać pytania dotyczące firmy i pracy w PwC.

Zgłoszenia należy przekazywać do 20 maja 2012 roku do godziny 23.59.

Z nadesłanych zgłoszeń wyłonionych zostanie grupa 20 Uczestników, którzy będą mogli wziąć udział
w tym wyjątkowym wydarzeniu.