Dzień Otwarty w Motorola Solutions

Pokaż w kalendarzu: 
0

Open Day w Motorola Solutions pod hasłem technologii ratujących życie! 21 października, w godz. 10.00 – 16.00, każdy, kto odwiedzi centrum badawczo-rozwojowe ulokowane przy ul. Czerwone Maki 84 na krakowskim Ruczaju, będzie mógł na własne oczy przekonać się, jak wygląda praca w jednej z najbardziej znanych firm technologicznych na świecie!

 


CO? - Dzień Otwarty w Motorola Solutions 
KIEDY? - 21 października 2023 r., w godz. 10.00-16.00
GDZIE? - krakowska siedziba firmy (Kraków, Czerwone Maki 84)


O WYDARZENIU
Uczestnicy Open Day w Motorola Solutions mogą spodziewać się prezentacji najnowszych rozwiązań technologicznych i urządzeń wspierających na co dzień pracę służb publicznych – między innymi medycznych i ratowniczych. To także okazja do spotkania z ekspertami z firmy, którzy opowiedzą o tym, jak na co dzień wygląda praca w sektorze technologii poświęconych bezpieczeństwu publicznemu. Dla osób poszukujących zatrudnienia przygotowano konsultacje z pracownikami działu HR.

Open Day Motoroli Solutions odbędzie się pod hasłem #solve_to_save. Pod tym hasłem kryją się rozwiązania zapewniających bezpieczeństwo. W trakcie spotkania będzie można wziąć udział w specjalnych warsztatach, w trakcie których prezentowane będą najnowsze rozwiązania technologiczne i komunikacyjne wspierające służby publiczne w misji ratowania zdrowia i życia ludzi. Ponadto będzie można uczestniczyć w kursie pierwszej pomocy z ratownikami z GOPR oraz odbyć wycieczkę po nowoczesnych, świetnie wyposażonych laboratoriach badawczych.

Szczególna część sobotnich wydarzeń dedykowana będzie osobom poszukującym pracy, zarówno studentom, jak i specjalistom. To dobra okazja, aby lepiej przyjrzeć się możliwościom rozwoju kariery zawodowej w różnych działach krakowskiego oddziału tej firmy, zarówno tych bezpośrednio związanych z nowymi technologiami, jak i z finansami, obsługą klienta czy też edukacją. Na potencjalnych pracowników czekać będą eksperci z działu HR, którzy zaprezentują najświeższe oferty pracy, pomogą napisać CV oraz przeprowadzą przez zasady związane z procesem rekrutacji do firmy.

Dla odwiedzających Motorola Solutions przygotowała moc dodatkowych atrakcji, takich jak na przykład "Motoliada", czyli quiz wiedzy bazujący na popularnym programie telewizyjnym, mnóstwo gier i zabaw oraz specjalną strefę gastronomiczną. Wszystko po to, aby w ciekawy i niecodzienny sposób pokazać pracę zespołów w Motorola Solutions i zaprosić do zasilenia szeregów firmy.


O ORGANIZATORZE
Motorola Solutions jest światowym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego i ochrony przedsiębiorstw.


ZAPISY
Wydarzenie jest bezpłatne, aby wziąć udział, wystarczy zarejestrować się na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego