Dzień Otwarty w Kolegium Europejskim

Interesujesz się Unią Europejską? Chciałbyś się kształcić w międzynarodowym środowisku? Poznaj ofertę College of Europe in Natolin podczas dnia otwartego już 15 października br.

CO? - Dzień Otwarty College of Europe in Natolin
KIEDY? - 15 października 2022 roku
GDZIE? - stacjonarnie oraz online

Kolegium Europejskie czyli College of Europe in Natolin (Pomgisterskie Europejskie Studia Interdyscyplinarne) zaprasza na Dzień Otwarty, ktróy będzie okazją do poznania oferty kształcenia, procedury rekrutacyjnej roku 2023-2024 oraz niezwykłego kampusu w Natolinie.

Podczas wydarzenia będzie okazja do poznania absolwentów uczelni oraz aktualnych studentów.

Wydarzenie będzie zorganizowane w formie hybrydowej - można wziąć w nim udział zarówno na miejscu, jak i online.

Program:

1. Punkt informacyjny czynny w godzinach 9:30 - 15:30
  2. Prezentacja absolwentów College of Europe, godzina 10:00, 12:00 i 14:00,
  3. Zwiedzanie kampusu z przewodnikiem w godzinach 10:00 - 14:00

College of Europe najstarsza i najbardziej prestiżowa uczelnia w Europie oferująca podyplomowe studia europejskie. Celem studiów w warszawskim Natolinie jest przekazanie praktycznego doświadczenia oraz wszechstronnej wiedzy o Europie. Studia kończą się otrzymaniem dyplomu advanced Master of Arts in European Interdisciplinary Studies

Osób zainteresowanych europejskimi studiami interdyscyplinarnymi.

Należy wybrać formę uczestnictwa i zarejestrować się poprzez odpowiednie linki: