Dzień Otwarty w Grupie Żywiec

Data wydarzenia:
14 Marzec, 2014 - 08:00 - 15:00

Chcesz zobaczyć na czym polega praca w Grupie Żywiec? Jesteś ciekawy, jak wygląda siedziba firmy? Chcesz poznać pracowników zarażonych "piwną pasją"? Weź udział w Dniu Otwartym Grupy Żywiec, który odbędzie się 14 marca 2014 r.

Podczas Dnia Otwartego będziesz mieć możliwość:
• wzięcia udziału w warsztatach opartych na biznesowych case-studies, prowadzonych przez kadrę Grupy Żywiec w wybranej przez Ciebie dziedzinie (Sprzedaż, Logistyka, Marketing, Finanse, Produkcja, HR);
• poznania tajników piwowarstwa i spróbowania smaku międzynarodowych piw;
• zapoznania się z programami dla młodych talentów;
• porozmawiania z Zarządem firmy podczas lunchu i przy piwie w pubie Grupy Żywiec.

Dzień Otwarty jest przeznaczony dla studentów wszystkich roczników z uczelni z całej Polski. Firma zaprasza w szczególności osoby zmotywowane, aktywne, posiadające własne pasje, którymi warto się dzielić. Każdy uczestnik Dni Otwartych może liczyć na świetną zabawę w gronie pracowników firmy, możliwość rozwoju zawodowego pod okiem Grupy Żywiec, upominki oraz zwrot kosztów dojazdu do naszej siedziby.

Aplikacja odbywa się on-line do dnia 28 lutego 2014 r.