Dzień Otwarty w Głównym Instytucie Górnictwa

Data wydarzenia:
21 Październik, 2016 - 10:00 - 14:00

Interesujesz się górnictwem? Chciałbyś poznać specyfikę pracy i projekty realizowane w jednym z największych instytutów badawczych? Już 21 października 2016 r. Główny Instytut Górnictwa zaprasza do swojej siedziby w ramach "Dnia Otwartego w GIG".

CO? – Dzień Otwarty w GIG
KIEDY? – 21 października 2016 r., godz. 10:00 - 14:00
GDZIE? - Główny Instytut Górnictwa, Aula GIG, III piętro (Plac Gwarków 1, Katowice)

W ramach Dnia Otwartego uczestnicy poznają ogólne informacje o Instytucie, realizowanych projektach międzynarodowych oraz wybranych jednostkach badawczych.

Szczegółowy program Dnia Otwartego.

Główny Instytut Górnictwa to instytut badawczy, podporządkowany Ministrowi Energii, zatrudniający ponad 500 osób. Działalność Instytutu koncentruje się na rozwiązywaniu problematyki związanej z przemysłem wydobywczym surowców mineralnych, szczególnie z górnictwem podziemnym węgla i rud metali.

Spotkanie skierowane jest do studentów ostatniego roku studiów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego następujących kierunków: ochrona środowiska, chemia, inżynieria materiałowa, geologia oraz socjologia (Dział badań społecznych).

ZAPISY
Zapisy odbywają się przez Biuro Karier drogą telefoniczną pod numerem 32 359 19 82 do 19 października 2016 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)