Dzień Otwarty w firmie ING Services Polska

Data wydarzenia:
24 Maj, 2016 (Cały dzień)

Zastanawiasz się jak wygląda praca w firmie IT? Chcesz wiedzieć co robią specjaliści zajmujący się najnowszymi technologiami informatycznymi? A może chcesz sprawdzić czy świat IT to zabawa czy jednak ciężka praca? Już niedługo będziesz mógł poznać odpowiedzi na te i inne pytania podczas Dnia Otwartego w firmie ING Services Polska, który odbędzie się już 24 maja 2016 r.

CO? – Dzień Otwarty w firmie ING Services Polska
KIEDY? – 24 maja 2016 r.
GDZIE? – siedziba firmy ING Services Polska, Górnośląski Park Przemysłowy
(Katowice, ul. Konduktorska 35)

Udział w spotkaniu to świetna okazja, żeby zobaczyć z bliska, jak wygląda praca w globalnej firmie IT oraz poznać ludzi, którzy na co dzień realizują międzynarodowe projekty.

W programie zaplanowano m.in.: spotkanie z Głównym Architektem IT, który opowie o najnowszych technologiach i kompetencjach przyszłości; wycieczkę po firmie, w tym wizytę w dziale monitoringu; a także spotkanie z osobą zajmującą się rekrutacją, która doradzi jak dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Dla miłośników starych komputerów i konsoli do gier przygotowano coś specjalnego - wystawę przygotowaną przez Muzeum Historii Komputerów i Informatyki z Katowic.

ING Services Polska Sp. z o.o. (ISP) to centrum usług wspólnych zlokalizowanych w Katowicach, które dostarcza innowacyjne usługi informatyczne dla spółek Grupy ING na całym świecie.

Spotkanie skierowane jest do studentów i absolwentów kierunków technicznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Aplikacja poprzez formularz aplikacyjny. Liczba miejsc jest ograniczona.
Więcej informacji znajduje się na stronie.