Dzień Otwarty w Capgemini!

Firma Capgemini zaprasza na kolejny Dzień Otwarty Capgemini, który odbędzie się 11 lipca 2014 r. w siedzibie firmy, w Katowicach. Jeśli chcesz dołączyć do międzynarodowej firmy, świadczącej usługi w zakresie konsultingu, technologii informatycznych i outsourcingu - przyjdź koniecznie!

W trakcie dnia otwartego:
- dowiesz się: czym zajmuje się Capgemini, kogo poszukują i jak rekrutują,
- zwiedzisz Biuro.
- weźmiesz udział w szkoleniu "Komunikacja i wywieranie wpływu", prowadzonym w języku niemieckim.

Jeśli:
- znasz język niemiecki przynajmniej na poziomie B2,
- lubisz wyzwania zawodowe i chcesz się rozwijać,
- chcesz poznać Capgemini "od kuchni"...

... to nie zwlekaj: weź karierę w swoje ręce, przynieś swoje CV i dołącz do Capgemini!

Termin: 11 lipca 2014 r.
Czas trwania: 09:30 - 12:30
Miejsce: ul. Graniczna 54, Katowice

Jeśli chcesz wziąć udział w Dniu Otwartym, to przejślij swoje imię i nazwisko oraz nazwę Twojej Uczelni i kierunek studiów na adres: praca.pl@capgemini.com