Dzień Otwarty Instytutu Fizyki Jądrowej PAN

Jesteś zainteresowany pracą naukową w renomowanym międzynarodowym zespole? Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym Instytutu Fizyki Jądrowej PAN, który odbędzie się wersji zdalnej 18 czerwca 2021 r.

CO? – Dzień Otwarty Otwarty Instytutu Fizyki Jądrowej PAN
KIEDY? – 18 czerwca 2021 r., w godz. 11.00-14.30
GDZIE? – strona www

Studenci będą mieli szanse uczestniczenia w wirtualnych wizytach w laboratoriach IFJ PAN, wysłuchania prezentacji przedstawiających zagadnienia badane w Instytucie, porozmawiania z jego pracownikami, zapoznania się z ofertami praktyk studenckich, prac inżynierskich, licencjackich i magisterskich.

Instytut Fizyki Jądrowej PAN proponuje ciekawą i różnorodną tematykę badań podstawowych w kierunkach:

• fizyki i astrofizyki cząstek,
  • fizyki jądrowej i oddziaływań silnych,
  • fazy skondensowanej materii,

wzbogaconą o możliwość prowadzenia badań interdyscyplinarnych i stosowanych w dziedzinach:

• fizyka medyczna,
  • inżynieria nanomateriałów,
  • fuzja termojądrowa,
  • radiochemia,
  • dozymetria,
  • biologia radiacyjna i środowiskowa,
  • fizyka i ochrona środowiska,
  • ekonofizyka.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)