Drugi Dzień Otwarty w Capgemini

Data wydarzenia:
21 Luty, 2014 - 09:00 - 13:00

Jeśli znasz język francuski przynajmniej na poziomie B2, lubisz wyzwania zawodowe, chcesz się rozwijać, a także pragniesz poznać Capgemini "od kuchni", to zapisz się na Drugi Dzień Otwarty Capgemini!

Capgemini zaprasza na Drugi Dzień Otwarty, który odbędzie się 21 lutego 2014 r. w siedzibie Capgemini przy ul. Granicznej 54 w Katowicach. Podczas spotkania: dowiesz się czym zajmuje się firma, kogo poszukuje i w jaki sposób rekrutuje kandydatów, poznasz jeden z zespołów i zwiedzisz biuro, weźmiesz udział w szkoleniu "Agent  I linii wsparcia technicznego - o co w tym wszystkim chodzi?".

Szczegóły wydarzenia:
Data: 21 lutego 2014 r.
Czas trwania: 9:00 - 13:00
Miejsce: ul. Graniczna 54, Katowice

Zapisy trwają do 18 lutego 2014 r. Wystarczy, że prześlesz swoje imię i nazwisko, nazwę Uczelni i kierunek  studiów na adres: praca.pl@capgemini.com. Ilość miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu - przynieś swoje CV. Nie czekaj, weź karierę w swoje ręce!