Deloitte - płatne praktyki oraz praktyki międzynarodowe

Deloitte zaprasza do aplikowania na płatne praktyki w Dziale Audytu oraz do udziału w Programie Praktyk Międzynarodowych.

DIIP to program międzynarodowych praktyk Deloitte kierowany do studentów chcących odbyć praktyki w międzynarodowym środowisku.
Deloitte zaprasza na kilkumiesięczną praktykę w firmie, która obejmuje dwumiesięczny pobyt w jednym z europejskich biur Deloitte oraz kontynuację praktyk w Polsce.

Praktyki w Dziale Audytu

Jeśli chcesz poznać jak analizuje się i ocenia ryzyko, prowadzi badania sprawozdań finansowych - Deloitte zaprasza do aplikowania na Praktyki w Dziale Audytu.

W ramach projektów audytowych, podczas których bada się sprawozdania finansowe, pracuje z różnymi klientami - spółkami giełdowymi, międzynarodowymi gigantami oraz niewielkimi podmiotami, które dynamicznie się rozwijają. Poprzez pracę nieustannie pogłębia się swoją wiedzę z zakresu finansów, ale i różnych branż - banków, przedsiębiorstw energetycznych, telekomunikacyjnych i handlowych.

Dla kogo:
Studenci wszystkich kierunków, którzy w chwili odbywania praktyki będą na IV-V roku studiów, a ponadto:

• są kreatywni, ambitni, otwarci na nowe wyzwania,
  • lubią pracować w zespole i wierzą, że podstawą współpracy jest skuteczna komunikacja,
  • mają wysokie zdolności analityczne, są dokładni i skrupulatni,
  • interesują się rachunkowością i wiążą swoją karierę z audytem,
  • znają bardzo dobrze język angielski,
  • znają bardzo dobrze arkusz kalkulacyjny Excel.

Deloitte oferuje:

Program płatnych praktyk rozpoczynający się w październiku, obowiązkowym szkoleniem, w trakcie którego przygotujemy Cię do pracy na projektach audytowych.

W ramach programu oferowane jest, w okresie od października 2012 do kwietnia 2013, uczestnictwo w kilku 2-4 tygodniowych projektach związanych z badaniem sprawozdań finansowych. Asystowanie przy projektach w dziale audytu wiąże się z całkowitą dyspozycyjnością, gdyż wiele z nich ma charakter wyjazdowy. W przerwach między projektami dowolnie dysponuje się swoim czasem.

Miejsce zatrudnienia:

Biuro w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie oraz Rzeszowie.

Na twoją aplikację Deloitte czeka do 6 kwietnia 2012.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji, należy wypełnić aplikację online przez stronę internetową.