Deloitte International Internship Program (DIIP)

Deloitte International Internship Program to program międzynarodowych praktyk Deloitte kierowany do studentów chcących odbyć praktyki w międzynarodowym środowisku.

Firma zaprasza na kilkumiesięczną praktykę, która obejmuje dwumiesięczny pobyt w jednym z europejskich biur Deloitte oraz kontynuację praktyk w Polsce.

Dlaczego warto wziąć udział w programie?

Kontakt z rówieśnikami z innych krajów pomoże przekroczyć granice własnych możliwości, a doświadczenie innej kultury poszerzy horyzonty. Dlatego zachęcamy do udziału w programie międzynarodowych praktyk DIIP.

Rekrutacja

Osobom z najlepszymi wynikami w procesie rekrutacji przedstawiona zostanie oferta łączonego stażu w biurze polskim i zagranicznym Deloitte. Proces rekrutacyjny będzie odbywać się według zasad obowiązujących w danym dziale.

Co oferuje firma?

Studenci wyjeżdżający na praktykę mogą liczyć na pokrycie kosztów podróży, mieszkania oraz wynagrodzenie.

Po aktualne oferty DIIP zapraszamy na stronę.