Darmowe szkolenia w zakresie tematyki ICT

EUROPART SP. Z O.O z przyjemnością informuje, że rozpoczęło realizację projektu pt. „Aktywne śląskie mikroprzedsiębiorstwa”, w ramach, którego realizowane będą dwa typy bezpłatnych szkoleń: Język angielski w ICT oraz Marketing Internetowy dla ICT.

Język angielski w ICT

Szkolenie obejmuje teoretyczną i praktyczną (mowa, pismo, gramatyka) naukę języka angielskiego z elementami języka branżowego, który jest niezbędny do budowania konkurencyjności w obszarze ICT, pozwala stosować nowoczesne technologię , wyjść z szerszą ofertą asortymentową do szerszego grona klientów.

Marketing internetowy w branży ICT

Program:

• Specjalistyczne  narzędzia marketingu w sieci; kampanie;
  • Wykorzystanie social mediów;
  • Pozycjonowanie w wyszukiwarkach, na portalach społecznych  typu facebook;
  • Prawne aspekty Internetu, kampania w boksach sponsorowanych;
  • Metody analizy prowadzonych działań i zwiększanie efektywności promocji;
  • ZASADY SKUTECZNEGO E-MARKETINGU: oferta w Internecie - gdzie w sieci warto bywać?Jak dopasować kanał e-marketingu do sprzedawanego produktu; marketing e-mailowy;
  • Personalizacja strony internetowej.

Zapraszamy serdecznie do udziału.

Szczegóły dotyczące rekrutacji można znaleźć tutaj.

Informacje o projekcie dostępne pod adresem: http://www.europart.wlodawa.pl/aktywny_slask/