Czwarta edycja konferencji WUD Silesia

Już 16 listopada 2013 roku, na terenie kampusu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu Rokitnicy, odbędzie się czwarta edycja konferencji WUD Silesia. Eksperci z Polski i z zagranicy podzielą się swoją wiedzą podczas wykładów i warsztatów, których tematem przewodnim będzie: „Healthcare: Collaborating for Better Systems”. Organizatorami tegorocznej edycji są Future Processing i SUM.

Rejestracja na WUD Silesia rusza już 21 października. W konferencji może wziąć udział każdy zainteresowany zagadnieniem użyteczności. Jej głównymi odbiorcami są w szczególności studenci i absolwenci kierunków związanych z IT, UX, wzornictwem, bioinżynierią i medycyną, jak również praktycy UX, pracownicy firm IT, oraz freelancerzy.

Podczas konferencji studenci będą mogli dowiedzieć się jak projektować usługi na potrzeby opieki zdrowotnej, a także jak rozwiązywać problemy pojawiające się w komunikacji z drugim człowiekiem. Będą mogli również poszerzyć swoją wiedzę w zakresie badań potrzeb konsumenta, metod przeprowadzania badań i analizy wyników.

Organizatorzy konferencji zapraszają wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w wydarzeniu, do odwiedzenia ich strony internetowej oraz ich profilu na Facebook’u.