Cykl szkoleń "Startuj w biznes"

W CINiBA rusza cykl bezpłatnych szkoleń dla studentów "Startuj w biznes", współorganizowany przez zespół "Kariery na Start".

Jak sobie zapewnić dobre wejście na rynek pracy? Trzeba się po prostu dobrze przygotować.

18 marca 2014 r. w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach rozpoczyna się cykl warsztatów i szkoleń pod tytułem "Startuj w biznes".

Zajęcia są przeznaczone przede wszystkim dla studentów oraz młodych ludzi u progu kariery zawodowej. Spotkania poprowadzą trenerzy i specjaliści SMG/KRC POLAND HR oraz CINiBA. W czasie szkoleń będzie można także porozmawiać z praktykami i potencjalnymi pracodawcami.

Skuteczne poszukiwania dobrej pracy wymagają dobrego przygotowania. W procesach rekrutacyjnych każdy może wziąć udział, ale na zdobycie wymarzonej pracy mają szansę najlepsi. W jaki sposób przygotować się do rywalizacji na rynku pracy? Oczywiście jest to trudne, zanim … stanie się łatwe. Sami musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chcemy podjąć ten wysiłek.

Uczestnictwo w szkoleniach "Startuj w biznes" jest bezpłatne.
Zgłoszenie udziału prosimy kierować na adres e-mail: warsztaty@ciniba.edu.pl lub telefonicznie: 32 786 50 08.

Szczegółowy program jest dostępny na stronie internetowej www.ciniba.edu.pl. Informacje można też uzyskać pod numerem telefonu: 32 786 50 08

Cykl warsztatów i szkoleń "Staruj w biznes" został opracowany wspólnie przez SMG/KRC POLAND HR oraz CINiBA. Istotą tego projektu nie jest zdobywanie wiedzy ogólnej o rynku pracy, ale umiejętne i samodzielne rozwijanie własnej ścieżki zawodowej.

Program ten wpisuje się w ideę biblioteki otwartej, realizowaną przez Centrum. Wspólna książnica Uniwersytetów Śląskiego i Ekonomicznego umożliwia dostęp do profesjonalnych źródeł wiedzy oraz zapewnia fachową i rzetelną pomoc ze strony specjalistów informacji naukowej.