Cykl szkoleń "Ferie 2012 - działaj skutecznie z OHP"

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych  do udziału w cyklu szkoleń "Ferie 2012 - działaj skutecznie z OHP" Młodzieżowego Centrum Kariery w Katowicach oraz Młodzieżowego Biura Pracy w Katowicach.

Zainteresowani mogą wziąć udział w następujących warsztatach:

Warsztaty efektywnego poszukiwania pracy

6 luty 2012, godz. 10.00

Zapoznanie uczestników spotkania z metodami poszukiwania pracy oraz jak wykorzystać swoje cechy i umiejętności poszukując pracy. Osoby biorące udział  w spotkaniu uzyskają również wskazówki na temat sporządzania dokumentów aplikacyjnych. Celem szkolenia jest pozyskanie umiejętności efektywnego poszukiwania pracy.

Metodologia pracy doradcy zawodowego i pośrednika pracy

Dzień pierwszy: Doradztwo zawodowe w praktyce

9 luty 2012, godz. 10.00

Prezentacja metodyki indywidualnej i grupowej pracy doradczej.

Zawód doradcy zawodowego, a rynek pracy.

Możliwości kształcenia po studiach.

Dzień drugi: Pośrednictwo pracy

10 luty 2012, godz. 10.00

Pośrednictwo pracy i jego rodzaje.

Utrzymywanie relacji z beneficjentem – klientem, pracodawcą.

Standard usług – pośrednictwo pracy dla młodzieży.

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.

Zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie bądź mailowo:

Młodzieżowe Centrum Kariery                                           Młodzieżowe Biuro Pracy

Tel. 32/330 37 87                                                                 Tel. 32/209 08 59

e-mail: mckkatowice@wp.eu                                                  e-mail: mbpkatowice2@interia.pl