Co dalej po... Wydziale Filologicznym w Sosnowcu?

Na jakich stanowiskach może pracować absolwent filologii nowożytnych? To oczywiste - może być nauczycielem, lektorem, tłumaczem i korepetytorem. Czy to wszystko? Czy może pracować jedynie w branżach Edukacji i Tłumaczeń? Zapoznaj się z wynikami naszych badań, by dowiedzieć się "Co dalej po... Wydziale Filologicznym w Sosnowcu?".

Absolwenci filologii nowożytnych różnie radzą sobie na rynku pracy, w zależności od ukończonego kierunku. Znajomość niektórych języków obcych daje większe szanse na znalezienie zatrudnienia w zawodzie, niż innych. Których? Dowiesz się tego z naszych infografik.

A jeśli szukasz pracy, w której wykorzystasz znajomość języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, portugalskiego... i wielu innych, to zajrzyj do naszego serwisu biurokarier.edu!

Więcej informacji znajdziesz w zakładce "raporty z badań".

Dotychczasowe infografiki:

- Co dalej po... Wydziale Artystycznym?
- Co dalej po... Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska?
- Co dalej po... Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji?
- Co dalej po... Wydziale Filologicznym w Katowicach?
- Co dalej po... Wydziale Filologicznym w Sosnowcu?
- Co dalej po... Wydziale Pedagogiki i Psychologii?
- Co dalej po... Wydziale Prawa i Administracji?
- Co dalej po... Szkole Zarządzania?