Case Academy by Deloitte

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zastanawiasz się, jak pokierować swoją karierą? Chcesz zdobyć nową wiedzę i postawić na swój rozwój? W takim razie nie może Cię zabraknąć w tegorocznej edycji Case Academy by Deloitte! Przygotowano dla Ciebie 5 ścieżek, w których możesz spróbować swoich sił! Rozwijaj siebie w wybranej Akademii, zdobywaj praktyczną wiedzę oraz odkrywaj biznes pod okiem doświadczonych ekspertek i ekspertów.
 


CO? - Case Academy by Deloitte


O INICJATYWIE
Case Academy to cykl certyfikowanych warsztatów offline lub hybrydowych w formie symulacji biznesowych. To ogromna dawka praktyki i doświadczenia zawodowego dla studentek i studentów, którzy planują swoją karierę, chcą odkryć swój potencjał i sprawdzić w jakim obszarze rozwijać swoją ścieżkę zawodową w przyszłości.

Ścieżki tematyczne, które przygotowano w Katowicach:

  • Tax Academy
  • Law Academy
  • Accounting Academy
  • Dealmaker Academy (Warszawa)

Case Academy to nie tylko szansa na zdobycie praktycznego doświadczenia i wiedzy od ekspertek oraz ekspertów, ale także możliwość wygrania nagród głównych w każdej ze ścieżek - 5000 zł!


DLA KOGO?

  • Studentek i studentów II, III, IV, V roku studiów oraz świeżych absolwentów kierunków: rachunkowość, ekonomia, finanse, prawo, administracja, matematyka, ekonometria oraz kierunki z pogranicza biznesu i IT.
  • Studentek i studentów chcących sprawdzić, jak wygląda rola konsultanta biznesowego w praktyce.

O ORGANIZATORZE
Deloitte to marka używana przez około 415 000 specjalistów zatrudnionych w niezależnych firmach na całym świecie, współpracujących w toku świadczenia usług rewizji finansowej, atestacyjnych, doradztwa gospodarczego, finansowego, w zakresie zarządzania ryzykiem i podatkami oraz usług pokrewnych na rzecz wybranych klientów.


SPOSÓB APLIKACJI
Więcej informacji znajduje się na stronie.

Aplikacje można składać online do 2 listopada 2023 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego