"Brand Management, czyli strategiczne zarządzanie marką?"

Data wydarzenia:
24 Styczeń, 2014 - 14:00 - 18:00

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają na szkolenie "Brand Management, czyli strategiczne zarządzanie marką?", które odbędzie się 24 stycznia 2014 r. o godzinie 14:00 w sali 416 Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 14, Katowice – Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii).

Jeśli myślisz o założeniu swojej firmy lub już teraz masz swój StartUp to jest szkolenie właśnie dla Ciebie. By przetrwać na rynku musisz zbudować swoją markę. O tym jak to zrobić opowiedzą trenerzy – Ewa Walewska i Adam Andrysek.

Na tym szkoleniu zostaną m.in. omówione takie tematy:

1. Etapy projektowania marki,
  2. Budowanie wizerunku,
  3. Pozycjonowanie marki,
  4. Zarządzanie wizerunkiem w sytuacjach kryzysowych.

Nie zabraknie również analizy profilu nowoczesnego konsumenta oraz najnowszych trendów w reklamie.

Wstęp wolny, obowiązuje rejestracja na stronie.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!