Bezpłatne webinarium "Copywriting - zasady skutecznej komunikacji"

Już 24 lipca 2014 r. weź udział w bezpłatnym webinarium ICAN Institute "Copywriting – zasady skutecznej komunikacji".

Poprowadzi je dr Witold Jankowski - twórca czasopisma biznesowego w Polsce, redaktor naczelny "Harvard Business Review Polska".

Na szkoleniu:

• dowiesz się jak kreować hasła i slogany zapadające w pamięć,
  • poznasz techniki, które dowolny tekst zmieniają w ofertę nie do odrzucenia,
  • nauczysz się, jak natychmiast poprawić skuteczność swojej komunikacji,
  • poznasz wyjaśnienia dlaczego materiały marketingowe są sprzedawane na Allegro.

Po szkoleniu:

• osoby, które prześlą zadanie domowe i zostanie ono pozytywnie ocenione, otrzymają certyfikat uczestnictwa;
  • najlepsi otrzymają nagrody książkowe i magazyn Harvard Business Review Polska;
  • wybrane osoby zostaną zaproszone na 3-dniowe szkolenie do redakcji HBRP w Warszawie

Aby wziąć udział w webinarium, należy zarejestrować się na portalu. Więcej informacji na Fb.