Bezpłatne programy szkoleniowe firmy EPAM

Dążysz do zdobycia wiedzy i umiejętności ukierunkowanych na rozpoczęcie kariery w branży IT? Aplikuj do programów rozwojowych EPAM i rozwiń skrzydła przy wsparciu mentorów z firmy.

CO? - bezpłatne programy szkoleniowe firmy EPAM

W imieniu EPAM Poland zapraszamy do udziału w bezpłatnych programach szkoleniowych dedykowanych początkującym inżynierom, programistom i testerom z ambicjami, by rozwijać się w branży IT.

Każdy z trzech kursów odbywa się w formule online i polega na samodzielnej nauce za pomocą materiałów edukacyjnych, a także wykonywaniu zadań zakończonych testami podsumowującymi nabytą wiedzę. Wsparcia w procesie nauki udzielają doświadczeni mentorzy z EPAM, którzy prowadzą uczestników przez interaktywne warsztaty oraz sesje pytań i odpowiedzi.

Szczegółówe informacje wraz z formularzami rejestracyjnymi dostępne są na stronach internetowych:

EPAM jest liderem w zakresie inżynierii oprogramowania w Europie Środkowo‑Wschodniej.

Szczegółowe informacje zawarte są w powyższych linkach.