Better Working World Data Challenge

Zdobądź 10 000USD, sprawdź się w globalnym wyzwaniu #datascience i udowodnij, że dane mogą zapobiegać pożarom! EY, Microsoft i NASA współpracują przy Better Working World Data Challenge, inicjatywie skierowanej do studentów zainteresowanymi danymi i tworzeniem modeli. Rejestracja trwa do 15.06 (ale im szybciej się zgłosisz, tym więcej czasu na rozwiązanie zadania!)

CO? – konkurs Better Working World Data Challenge
APLIKACJA DO: 15 czerwca 2021

Inicjatywa ta organizowana jest przez EY we współpracy z Microsoft i NASA. Każdy z uczestników konkursu będzie miał dostęp do najnowocześniejszej technologii (Microsoft Azure) i danych satelitarnych NASA, na podstawie których będzie mógł/mogła wykonać zadanie.

Podczas Data Challenge na studentów czeka m.in:

• bezpłatny dostęp do najnowocześniejszej technologii Microsoft - Azure;
  • dostęp do samouczków i szkoleń ekspertów branżowych;
  • darmowe certyfikaty Microsoft IT;
  • możliwość współpracy z uczniami z całego świata;
  • szansa na wygranie do 10 000 USD;
  • 60 najlepszych finalistów światowych otrzyma opiekę mentorską EY;
  • dodatkowe nagrody pieniężne i oferta kariery dla najlepszych uczestników z Polski.

Dodatkowo dla osób zainteresowanych tematyką Data Science organizowane jest specjalne spotkanie. Będzie to wirtualna sesja Q&A z Partnerem i Managerem EY, którzy opowiedzą o swoim doświadczeniu, o pracy w zespole Data Science EY oraz odpowiedzą na pytania studentów. Spotkanie to odbędzie się 12.05 o godzinie 15:00. Zapisy TUTAJ.

EY – międzynarodowy koncern świadczący profesjonalne usługi doradcze i audytorskie z główną siedzibą w Londynie. Należy do tzw. wielkiej czwórki.

Konkurs oraz sesja Q&A skierowane są do studentów zainteresowanych tematyką data science.

Rejestracja konkursowa trwa do 15.06. Zapisy znajdziesz TUTAJ.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)