Badanie potencjału zawodowego w BK

Zastanawiasz się czasem, co wyróżnia Cię spośród ludzi? Co jest Twoim atutem? Każdy z nas posiada swoją „specjalizację”, trzeba ją tylko odkryć i wykorzystać w życiu zawodowym. Wypełnij testy predyspozycji zawodowych i dowiedz się, co może być fundamentem dla Twojej kariery!

CO? – testy zawodowe w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego

Testy predyspozcyji zawodowych mogą pomóc w odkryciu osobistych atutów i określeniu cech lub umiejętności, które wymagają wzmocnienia. Nasz doradca kariery może Ci zaproponować testy dotyczące:

• zainteresowań zawodowych,
  • osobowości,
  • wartości zawodowych,
  • inteligencji emocjonalnej,
  • temperamentu,
  • inteligencji ogólnej,
  • zdolności specjalnych.

Pamiętaj! Testy sprawdzające cechy i umiejętności są również stosowane przez pracodawców podczas rekrutacji.

Studenci i absolwenci Uniwersytetu Śląskiego, którzy chcą zgłębić tajniki własnej osoby.

Na sprawdzenie potencjału zawodowego możesz się umówić przez cały rok.
Wystarczy napisać e-maila na adres: malgorzata.chatys@us.edu.pl

Więcej informacji o testach potencjału zawodowego na stronie internetowej.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)