Badanie nt kariery zawodowej skierowane do wolontariuszy

Zapraszamy do udziału w badaniu nt planowania kariery zawodowej. Badanie jest realizowane przez Panią Magdalenę Barańską - doktorantkę na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im Adama Mickiewicza w Poznaniu pod kierunkiem Porf. zw. dr hab. Ewy Solarczyk-Ambrozik.

Praca doktorska, w ramach której realizowane jest badanie, dotyczy Wolontariatu jako formy planowania kariery zawodowej i zdobywania doświadczenia przez studentów.

Badanie skierowane jest do studentów - wolontariuszy. Celem badania jest prezentacja wartości wolontariatu jako formy zdobywania doświadczenia i kształtowania niezwykle cennych umiejętności.

Ankieta dotyczy dwóch aspektów:

1. rynku pracy z punktu widzenia studentów,
  2. wolontariatu pod kątem motywów jego podejmowania, zwiększania szans na rynku pracy oraz wachlarza posiadanych umiejętności.

Wyniki badań zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie w pisanej pracy doktorskiej. Ankieta i badania mają charakter całkowicie anonimowy. Wypełnienie ankiety trwa około 45 minut.

Link do ankiety