Badanie dotyczące rynku pracy i opinii na temat pracodawców

Data wydarzenia:
18 Kwiecień, 2016 (Cały dzień) - 31 Maj, 2016 (Cały dzień)

Studiujesz i zdobywasz pierwsze doświadczenia zawodowe? A może dopiero planujesz swoją karierę? Pokaż pracodawcom, czego oczekujesz i wygraj jedną z osiemnastu nagród! Badanie trwa do 31 maja 2016 r.

CO? – badanie rynku pracy
BADANIE TRWA DO: 31 maja 2016 r.

Portal KarieraPlus to serwis dedykowany osobom poszukującym pracy, udostępniający informacje na temat rynku pracy, kariery oraz rozwoju zawodowego i osobistego.

Portal KarieraPlus prowadzi obecnie badanie wśród studentów i absolwentów na temat opinii o rynku pracy i pracodawcach. W związku z tym zachęca wszystkich studentów i absolwentów do oceny lokalnego rynku pracy w specjalnie przygotowanej przez nich ankiecie, dostępnej na stronie.

Ankieta jest poufna, nie trzeba udostępniać swoich danych, a każdy, kto zechce wyrazić swoją opinię, ma szansę na wygranie nagród! Do wygrania jest 8 bonów podarunkowych Sodexo o wartości 50 zł lub 100 zł oraz 10 powerbanków.

W badaniu mogą wziąć udział wszyscy studenci i absolwenci.

SPOSÓB UDZIAŁU W BADANIU
Badanie trwa do 31 maja 2016 r.
Ankieta dostępna na stronie badania.