Atrakcje podczas Śląskich Targów Kariery!

Już 6 marca na Wydziale Prawa i Administracji odbędą się Śląskie Targi Kariery, na których obecne będzie także Biuro Karier UŚ.

Zapraszamy osoby, które pragną poznać aktualne oferty pracy, praktyk i staży, złożyć aplikację i otrzymać Informator Targowy oraz materiały od pracodawców.

Podczas targów odbędą się także prezentacje i warsztaty pracodawców. Po każdej prezentacji organizatorzy rozlosują książki ufundowane przez Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska.

Plan prezentacji:

• 11.30 – Nokia Siemens Networks; tytuł: Discover Nokia Siemens Network
  • 12.30 – Aon Hewitt
  • 13.30 – AEGEE
  • 14.30 – Biuro Karier UŚ; tytuł: Zaplanuj swoją karierę!

Prezentacje odbędą się w sali 3.19 na Wydziale Prawa i Administracji UŚ (ul. Bankowa 11 B, Katowice).

A ponadto zapraszamy wszystkich studentów uczestniczących w targach do wypełnienia ankiety na stoisku RECEPCJI TARGÓW. Spośród wszystkich wypełnionych ankiet rozlosowane zostaną nagrody.

12.00 - losowanie ekskluzywnego wydania książki SEKRETY POLSKICH LIDERÓW, ufundowanej przez Harvard Business Review Polska

13.00 –  losowanie książki biznesowej ufundowanej przez Wolters Kluwer Polska

14.30 – losowanie książki biznesowej, ufundowanej przez Harvard Business Review Polska

15.30 – losowanie nagrody głównej - IPod!

Zapraszamy do udziału!

Twoja ocena: Nic Średnia: 4 (2 votes)