Akcja „Poznaj swoich Ambasadorów” na UŚ!

Jak pewnie wiesz na Uniwersytecie działa wielu ambasadorów marek. Do tej pory prawdopodobnie kojarzysz ich z licznych postów na grupach rocznikowych czy fotek z hasztagiem na Instagramie. Jeśli chcesz nawiązać z nimi bliższą współpracę zapraszamy do udziału w wydarzeniu „Poznaj swoich Ambasadorów”.

CO? – wydarzenie „Poznaj swoich Ambasadorów”
KIEDY? – 15 kwietnia 2021 r., godz. 17.00
GDZIE? – platforma www

Ambasadorowie marek promują firmy /instytucje na uczelniach. Niestety w dobie e-wszystkiego trudno jest nawiązać z nimi bliższy kontakt i dowiedzieć się jak wygląda współpraca z tymi markami z pierwszej ręki.

Dlatego zapraszamy na wydarzenie „Poznaj swoich Ambasadorów”, gdzie w luźnym tonie uczestnicy porozmawiają o możliwościach rozwoju w firmach, programach praktyk oraz zadadzą nurtujące pytania.

W wydarzeniu wezmą udział:

• Bartek Gołębiowski - EY
  • Sebastian Kowalski – DLA Piper
  • Piotr Ligarski – Dentons
  • Wiktoria Kukla – Deloitte
  • Claudia Mendelowska – KPMG

Na wydarzenie nie obowiązują zapisy.

Spotkanie odbędzie się przez platformę ZOOM.

Link do wydarzenia.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)