Akademia Wiedzy Praktycznej MARS

Jeśli interesujesz się m. in. produkcją, marketingiem, sprzedażą, logistyką, zakupami lub finansami czy HR - nie przegap cyklu szkoleń, prowadzonych przez ekspertów z firmy MARS i Wrigley.

Spotkania są bezpłatne, odbywają się na przełomie listopada i grudnia na wybranych uczelniach w całej Polsce. Na każdym z nich, uczestnicy otrzymują niezwykłą szansę poznania menedżerów i zmierzenia się z prawdziwymi, biznesowymi case'ami z kilku obszarów tematycznych. Po każdym ze szkoleń uczestnicy otrzymują imienne certyfikaty udziału.

W tym roku nowość: oprócz spotkań na uczelniach firma Mars przygotowała szkolenie z zakresu HR, które odbędzie się w formie webinarium. Możesz zdobywać cenną wiedzę nie wychodząc z domu. Webinarium poprowadzą eksperci MARS, w tym dyrektor HR.

Grafik szkoleń znajduje się tutaj.