„Akademia Odpowiedzialnego Biznesu 2012. Trendy CSR”

Liga Odpowiedzialnego Biznesu zaprasza do udziału w konferencji „Akademia Odpowiedzialnego Biznesu 2012. Trendy CSR”. Wydarzenie odbędzie się 20-21 kwietnia 2012 roku w Warszawie i skierowane jest do studentów z całej Polski.

Liga Odpowiedzialnego Biznesu to program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu budujący nowe kadry menedżerów i przedsiębiorców, animatorów społecznych, liderów zmian i przede wszystkim odpowiedzialnych ludzi.

Podczas dwóch dni warsztatów i szkoleń uczestnicy z całej Polski będą mogli rozwinąć swoją wiedzą w 5 tematach przewodnich dotyczących najnowszych i najciekawszych rozwiązań stosowanych w odpowiedzialnym biznesie:

• pracownicy,
  • konsumenci,
  • inwestycje,
  • środowisko,
  • zarządzanie.

Akademia skierowana jest do środowiska studenckiego, zarówno studentów studiów ekonomicznych i pokrewnych, jak również kierunków humanistycznych i technicznych oraz inżynieryjnych.

Konferencja Akademia Odpowiedzialnego Biznesu to platforma wymiany doświadczeń pomiędzy firmami a studentami, której głównym założeniem jest szeroka edukacja na temat odpowiedzialnego biznesu. Odpowiedzialny biznes jest strategią uwzględniającą cele ekonomiczne i społeczne z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Udział w konferencji jest płatny i wynosi 49 zł.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział!

Zapisy i więcej informacji na www.lob.org.pl.